Ankieter - Praca dorywcza

KONTAKT

Katowice - Dodane przez cv.katowice1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Ankieter - Praca dorywcza

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Ankieter

Miejsce pracy: Bielsko Biała ( bezpłatny przejazd do Bielska i z powrotem)
Województwo: śląskie

Zadania na stanowisku:

Przeprowadzanie ankiet w mieszkaniu respondenta
Respondenci zostali poinformowani listownie o wizycie ankietera.

Od Kandydatów oczekujemy:

Chęci do pracy
Uczciwości
Komunikatywności

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
atrakcyjne wynagrodzenie akord (za każdą przeprowadzoną ankietę 10 zł brutto)

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Mapa KatowiceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ankieter - Praca dorywcza

Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !