Holandia - praca w szklarniach przy pomidorach

KONTAKT

Katowice - Dodane przez Euronauka (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Holandia - praca w szklarniach przy pomidorach

Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) poszukuje do pracy w Holandii pracowników szklarni - praca przy pomidorach.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony

Opis stanowiska
Zrywanie i sortowanie pomidorów
Ścinanie, obrywanie liści
inne prace związane

Wymagania:
Doświadczenie przy pielęgnacji i zbiorach pomidorów!
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej
podstawowym pozwalająca na zrozumienie podstawowych instrukcji
Odpowiedzialność oraz elastyczność
Umiejętność pracy na różnych stanowiskach pracy
Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Pracodawca oferuje:
Wynagrodzenie - 8,58 euro brutto / godz
Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.

Pozostałe informacje:
Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
Pracownik opłaca ubezpieczenie zdrowotne.
Koszt ubezpieczenia i zakwaterowania - łącznie ok. 30euro tygodniowo.

Rekrutacja:
CV należy przesyłać na adres email agencji.
W pierwszej kolejności rozpatrywane będą CV w j. angielskim.

Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Mapa KatowiceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Holandia - praca w szklarniach przy pomidorach

Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !