INSTRUKTORA NAUKI JAZDY KAT. A, B, C, CE, D

KONTAKT

Jaworzno - Dodane przez pracainstruktor (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia INSTRUKTORA NAUKI JAZDY KAT. A, B, C, CE, D

Firma szkoleniowa z 20-letnim doświadczeniem na rynku szkoleniowym, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

INSTRUKTORA NAUKI JAZDY
KAT. A, B, C, CE, D

MIEJSCE PRACY: woj. śląskie

OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych
prowadzenie jazdy w warunkach drogowych (kwalifikacja przewóz osób i rzeczy)

WYMAGANIA:
posiadanie stosownych i aktualnych uprawnień (warsztaty instruktorskie)
doświadczenie na stanowisku instruktora
kultura osobista, duże zaangażowanie i odpowiedzialność, dyspozycyjność
znajomość zagadnień dotyczących mechaniki pojazdów
mile widziane: posiadanie uprawnień instruktora techniki jazdy
mile widziane: doświadczenie w transporcie

OFERUJEMY:
ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
atrakcyjne warunki wynagrodzenia
elastyczne godziny pracy
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Sposób zgłoszenia ofert:
Aplikacje wraz z informacją na temat własnej zdawalności za 2013 rok prosimy przesyłać na adres e-mail

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Mapa JaworznoProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - INSTRUKTORA NAUKI JAZDY KAT. A, B, C, CE, D

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !