Katowice - Pracownik linii produkcyjnej

KONTAKT

Katowice - Dodane przez praca.katowice4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Katowice - Pracownik linii produkcyjnej

Firma K&K Krakau Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 8282, poszukuje kandydatów na stanowisko:
PAKOWACZ/KA
Miejsce pracy: KATOWICE - PIOTROWICE

OBOWIĄZKI
- Pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej
- Kontrola jakości opakowań gotowego produktu
- Kontrola jakości półfabrykatu schodzącego z taśmy
- Sortowanie i układanie spakowanych produktów na palety

WYMAGANIA
- Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
- Motywacja do pracy w systemie zmianowym
- Zdolności manualne

OFERUJEMY
- Zatrudnienie na umowę zlecenie
- Praca w systemie zmianowym
- Możliwość pracy w tygodniu oraz weekendy
- Wynagrodzenie za prace - WYPŁACANE CO TYDZIEŃ

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych lub kontakt pod nr 512 824 371.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm.

Mapa KatowiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Katowice - Pracownik linii produkcyjnej

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !