Kierownik Zespołu

KONTAKT

Katowice - Dodane przez a.wojcieszczak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik Zespołu

Firma jest międzynarodowym koncernem finansowym oraz światowym liderem w branży. Zatrudnia 160 tys. pracowników w 58 krajach świata. Na polskim rynku istnieje od 20 lat. Swoim klientom oferuje innowacyjne produkty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Z usług firmy skorzystało 102 mln klientów.

Dla naszego klienta, firmy będącej liderem w branży finansowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
KIEROWNIK ZESPOŁU
Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zapewnienie prawidłowej realizacji zadań przez zespół
- przeprowadzenie rekrutacji
- szkolenie oraz wdrażanie nowych pracowników do pracy
- odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
- dbanie o dobry wizerunek firmy
- zarządzanie zespołem Przedstawicieli

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
- doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem
- doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
- umiejętność motywowania zespołu oraz przekazywania swojej wiedzy innym
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- silna orientacja na cel
- mile widziani kandydaci chcący się związać z firmą na dłużej

OFERUJEMY:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- dogodne warunki zatrudnienia
- bogaty pakiet bonusów oraz premii
- szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwo w licznych, bezpłatnych szkoleniach
- współpracę na czas nieokreślony
- dużą samodzielność w działaniu
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę w stabilnej finansowo firmie o rozpoznawalnej i cenionej marce

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).

Mapa KatowiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik Zespołu

Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !