MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

KONTAKT

Jaworzno - Dodane przez rekrutacja7 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy Agencją Pracy i Doradztwa Personalnego. Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w produkcji elementów aluminiowych dla branży budowlanej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków:
zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego (utrzymanie ruchu)
reagowanie na awarie sprzętowe i czujnikowe
dokonywanie bieżących konserwacji i napraw
przeprowadzanie przeglądów

Od Kandydatów oczekujemy:
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (utrzymanie ruchu, mechanika lub automatyka)
komunikatywnej znajomości języka angielskiego
sumienności i zaradności
zmysłu technicznego

Uwaga: znajomość SYSTEMÓW STEROWANIA SIEMENS będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy:
samodzielne stanowisko
atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia)
zatrudnienie w ramach umowy o pracę
dogodne godziny pracy (8-16)