Monter linii produkcyjnej (Belgia)

KONTAKT

Katowice - Dodane przez opole2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter linii produkcyjnej (Belgia)

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w branży piwowarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

Praca polega na montażu, podłączaniu i utrzymaniu ruchu linii produkcyjnej w browarni. Montaż elementów mechanicznych, elektrycznych oraz hydraulicznych maszyn oraz linii produkcyjnej w branży piwowarskiej.

Wymagania:

min. 5 lat doświadczenia na stanowisku technika/elektryka utrzymania ruchu maszyn i linii produkcyjnych
doświadczenie w montażu maszyn na podstawie dokumentacji technicznej
doświadczenie w montażu, podłączaniu oraz utrzymaniu ruchu maszyn i linii produkcyjnych pod względem mechanicznym, elektrycznym oraz hydraulicznym
umiejętność spawania metodą Mig/Mag
dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!)
umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
atrakcyjne wynagrodzenie
pomoc w znalezieniu zakwaterowania
pomoc w załatwieniu formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (tj. Dz.U.Nr. 101, poz.926 z późn. zm.)

Certyfikat KRAZ nr 275

Mapa KatowiceProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter linii produkcyjnej (Belgia)

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !