Oferta Pracy na stanowisko

KONTAKT

Katowice - Dodane przez martyna1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Oferta Pracy na stanowisko

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta, jednej z największych firm zajmujących się międzynarodową dystrybucją w branży okiennej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego w branży budowlano - okiennej

Obowiązki:
-Utrzymywanie relacji z kontrahentami ( również zagranicznymi )
-Prowadzenie profesjonalnych rozmów i negocjacji handlowych
-Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
-Zbieranie informacji i analiza rynku
-Prowadzenie rozmów handlowych

Wymagania:
-Komunikatywność
-Doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej
-Wymagana znajomość konstrukcji okien
-Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego lub francuskiego

Oferujemy
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz bogaty system premiowy (miesięczny oraz kwartalny)
-Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
-Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe z systemów wewnętrznych
-Unormowany czas pracy w stacjonarnym biurze w Bytomiu
-Rozbudowane perspektywy rozwoju
-Pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnym biurze

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy, wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych.
W temacie proszę napisać :
Przedstawiciel handlowy w branży budowlano - okiennej

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.
Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Mapa KatowiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oferta Pracy na stanowisko

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !