OFERTA ŚWIĄTECZNA także dla par! (pakowanie warzyw)

KONTAKT

Katowice - Dodane przez EUROWORK (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia OFERTA ŚWIĄTECZNA także dla par! (pakowanie warzyw)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m.in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii, z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OFERTA ŚWIĄTECZNA także dla par!
(pakowanie warzyw)

Miejscowość: Ridderkerk, Zwaagdijk, Helmond, Holandia
Wyjazd: między 10-14 grudnia 2014
Kilka ofert Od 2 do 4 tygodni, z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Praca w firmie zajmującej się produkcją i dystrybucją warzyw i owoców.
Praca na produkcji przy różnych stanowiskach: sortowaniu, myciu, cięciu, pakowaniu, ważeniu, kontroli jakości warzyw i owoców.
Praca w chłodnym i wilgotnym pomieszczeniu od 4 stopni Celsjusza ze względu na żywność (nie są to chłodnie!)
Ilość oferowanych godzin pracy około 36 h/tyg,
Praca na zmiany (3 zmiany- nieregularne), 8 godzin dziennie
Nadgodziny w zależności od zapotrzebowania.

Oferujemy:
Stawki na produkcji wg stawek wiekowych:
18 lat 6,00 euro brutto/h
19lat 6,00 euro brutto/h
20lat 6,00 euro brutto/h
21lat 6,59 euro brutto/h
22lat 7,72 euro brutto/h
23lat i więcej 9,09 euro brutto/h
Praca w dni świąteczne- płatna 150 % stawki brutto

Ubezpieczenie- 18,90 Euro/tygodniowo

Zakwaterowanie:
Zapewnia pracodawca, płatne - 86,45 Euro/tydzień
Pracowników obowiązuje ulga podatkowa

Wymagania:

min. podstawowa znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny (sprawdzany rozmową telefoniczną)
dyspozycyjność do podejmowania pracy na różnych stanowiskach produkcyjnych - w zależności od zapotrzebowania pracodawcy
możliwość wyjazdu do pracy na okres świąteczny
chęć i motywacja do pracy
staranność i szybkość w wykonywaniu obowiązków
brak przeciwwskazań do pracy w niższej temperaturze
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy
z dopiskiem Oferta świąteczna pakowanie warzyw

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Mapa KatowiceProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - OFERTA ŚWIĄTECZNA także dla par! (pakowanie warzyw)

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Bliżej Katowic !