Operator CNC

KONTAKT

Katowice - Dodane przez info136 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator CNC

Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej. Doskonale znamy specyfikę pracy na rynku niemieckim, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zagwarantować bardzo dobre, sprawdzone warunki pracy, oparte na niemieckich przepisach.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Niemcy (okolice Zwickau i Frankfurtu nad Menem)

nr ref. 01/2016/Operator CNC/katinf

Obowiązki:

obsługa tokarki CNC
dobór odpowiednich narzędzi
obróbka zgodnie z dokumentacją
kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją
dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
umiejętność czytania rysunków technicznych
znajomość systemu FANUC (mile widziane)
prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
atrakcyjne wynagrodzenie, regularne płatności
długofalową współpracę
perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
możliwość pracy w nadgodzinach
zakwaterowanie na terenie Niemiec
stałą (bezpłatną) opiekę biura

CV w języku polskim i niemieckim prosimy przesłać na adres e-mail, w temacie z dopiskiem: nr ref. 01/2016/Operator CNC/katinf".

Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Mapa KatowiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator CNC

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Bliżej Katowic !