opieka dla seniorów na terenie Niemiec

Katowice - Dodane przez magdasi.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia opieka dla seniorów na terenie Niemiec

Szukamy osób zainteresowanych pracą jako OPIEKUNKA/OPIEKUN osób starszych na terenie Niemiec.

Program przeznaczony dla osób szukających pewnego pracodawcy oraz bezpiecznego miejsca pracy. Praca jest legalna, pewna i od zaraz.
KANDYDACI Z CAŁEJ POLSKI
Miejsce pracy: Domy prywatne podopiecznych w Niemczech.

WYMAGANIA :
-znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące
-referencje

OFERUJEMY :
-legalne i bezpieczne zatrudnienie
-atrakcyjne wynagrodzenie - 850-1200 euro
-zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy
-elastyczne terminy i zasady wyjazdów
-bezpłatny dojazd do klienta
-ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV
-pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników o komfort pracy

OBOWIĄZKI :
-gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
-proste prace domowe

PAMIĘTAJ, ABY NA KOŃCU ZGŁOSZENIA DOPISAĆ:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam."

Nie zwlekaj tylko wyślij już dziś swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!

Mapa KatowiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - opieka dla seniorów na terenie Niemiec

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Bliżej Katowic !