Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY , Kornwestheim (niedaleko Stuttgartu) nr ref: P.Bert

Jastrzębie-Zdrój - Dodane przez kontakt138 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY , Kornwestheim (niedaleko Stuttgartu) nr ref: P.Bert

Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY , Kornwestheim (niedaleko Stuttgartu)
nr ref: P.Bert

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1100e
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczny ma 90 lat, waży 80 kg, mierzy 160 cm. Mieszka z żona, która jest osoba sprawna w domu jednorodzinnym w Kornwestheim (Stuttgart). Na miejscu jest dostęp do internetu, TV, osobna łazienka, telefon countryflat, skype. Sklepy są w pobliżu.
2 razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa do sprzątania.
Pan cierpi na słabość starczą, inkontynencję, początkującą demencję, parkinsona. Obecnie przychodzi na miejsce pomoc ambulatoryjna.
U pana występują nieznaczne problemy z mowa, słuchem i wzorkiem, nieznaczna dezorientacja co do czasu, miejsca i sytuacji .Porusza się przy rolatorze, wymaga pomocy przy wstawaniu. Na miejscu do dyspozycji jest także wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne. Wymaga pomocy przy codziennej higienie i pielęgnacji oraz pomocy przy jedzeniu i piciu.
Podopieczny nie ma problemów z przesypianiem nocy.
Jest opisywany jako osoba cicha, przyjazna, nieproblematyczna.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- pogodne usposobienie
- gotowość do podjęcia pracy od 7.04

Mapa Jastrzębie-ZdrójProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY , Kornwestheim (niedaleko Stuttgartu) nr ref: P.Bert

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Bliżej Katowic !