Opiekunka dla starszej Pani Hedwig - Bergkamen

KONTAKT

Katowice - Dodane przez kontakt140 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla starszej Pani Hedwig - Bergkamen

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI

Opis zlecenia:
Pani
90 lata
58 kg
158 cm
Porusza się na wózku inwalidzkim
Demencja
Alzheimer
Nie trzyma moczu

Podopieczna jest starszą miłą osobą, lubią ręczne prace artystyczne. Bywa zdezorientowana. Mieszka sama w domku wielorodzinnym.

Zakres obowiązków:
kompleksowa opieka
pomoc w higienie ciała
pomoc w gospodarstwie domowym
gotowanie
pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
zakupy

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
doświadczenie w opiece
miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
legalną pracę
bezpieczeństwo zatrudnienia
wynagrodzenie 1100 Euro netto
możliwość zdobycia cennego doświadczenia
atrakcyjne wynagrodzenie
zwrot kosztów przejazdu

MIEJSCE PRACY: Bergkamen

Mapa KatowiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla starszej Pani Hedwig - Bergkamen

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !