Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

KONTAKT

Katowice - Dodane przez workexpress (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze : Opiekunek/ów Osób Starszych.

OPIS STANOWISKA :

- Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi i chorymi
- Pomoc w codziennych czynnościach toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego
- Prowadzenie gospodarstwa domowego proste prace domowe
- Dotrzymanie towarzystwa, chodzenie na spacery, ewentualne wizyty u lekarza, w aptece itp.

WYMAGANIA :

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- Minimum komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego WARUNEK KONIECZNY
- Łagodne, przyjacielskie usposobienie, cierpliwość, rzetelność
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu opieki nad osobami starszymi

OFERUJEMY :

- Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia UMOWA O PRACĘ
- Składki ZUS od średniej krajowej od kwoty 3746 zł brutto
- BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI - nawet do 1200 - 1300 NETTO (NA RĘKĘ)
- Dokument A1 / karta EKUZ
- Zapewniona ciągłość pracy okres składkowy zaliczany do emerytury
- Zwrot kosztów dojazdu
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
- Sprawdzone miejsce pracy
- Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę
- Odrębne wynagrodzenie za każdą poleconą osobę - program POLEĆ NAS

Mapa KatowiceProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !