Pakowacz - Lekka praca - Chorzów Batory

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez z.rypien (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pakowacz - Lekka praca - Chorzów Batory

Agencja Pracy Eurokadra S.A. (cert 8252) dla Klienta poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Pakowacz
Chorzów Batory - Niedźwiedziniec

Obowiązki:
- przepakowanie, pakowanie towarów
- przeliczanie pakowanych towarów
- dostarczenie towaru do odpowiedniego działu hali produkcyjnej

Oferujemy:
- pracę w rozpoznawalnej międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w systemie trzech zmian
- pracę w zgranym zespole
- możliwość zdobycia doświadczenia na linii produkcyjnej

Wymagania:
- status ucznia/studenta
- umiejętność szybkiego przeliczania (mnożenie, dodawania)
- chęć do pracy
- dyspozycyjność do pracy od zaraz

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Mapa ChorzówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pakowacz - Lekka praca - Chorzów Batory

Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !