Pielęgniarka/ Pielęgniarz

KONTAKT

Katowice - Dodane przez 184 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pielęgniarka/ Pielęgniarz

PERSONNEL SOLUTIONS jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą. Funkcjonujemy
od 2007 roku. Do tej pory zatrudniliśmy już 5000 osób. Aktualnie kilkadziesiąt osób pracuje dla nas za granicą. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. Obecnie zatrudniamy pielęgniarzy/pielęgniarki na każdym szczeblu wykształcenia.

Miejsce pracy: Anglia
ZAPEWNIAMY
rozwój kariery na rynku międzynarodowym
wsparcie podczas całego etapu rekrutacyjnego
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
minimalną pensję w wysokości 27 976, 00 brutto rocznie
pełen pakiet ubezpieczeniowo-emerytalny
pomoc przy rejestracji NMC (Nursing & Midwifery Council)
elastyczne terminy wyjazdów
ZADANIA
Sprawowanie opieki medycznej w szpitalu lub sprawowanie opieki medycznej i wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach w prywatnym domu opieki
WYMAGANIA
wykształcenie kierunkowe: magister lub licencjat pielęgniarstwa (minimum 3 letnie doświadczenie w pracy)
znajomość języka angielskiego na poziomie B2, który umożliwi komunikację z zespołem medycznym i pacjentami
dyspozycyjność do dłuższych wyjazdów
umiejętność pracy w zespole
empatia wobec pacjentów, rzetelność i wysoka kultura pracy
zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie lub odwiedź nas w Centrum Rekrutacyjnym w Katowicach

Wyślij SMS pod numer 535 136 555 o treści (184) - oddzwonimy w ciągu 24H
Zapytaj o naszą ofertę lub wyślij CV na adres mailowy

Prosimy o dołączenie w treści cv następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko
z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 3636)

Mapa KatowiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !