Poszukujemy opiekunek osób starszych Niemcy

KONTAKT

Katowice - Dodane przez kontakt74 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy opiekunek osób starszych Niemcy

Centrum Pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Naszym priorytetem jest dbanie o zadowolenie wszystkich stron zaangażowanych w usługę opieki.
Cechują nas solidność, indywidualne podejście do każdego przypadku, rodzinna atmosfera i zaangażowanie.

W chwili obecnej poszukujemy:
OPIEKUNEK i OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH do pracy w prywatnych domach na terenie Niemiec.

Oferujemy Państwu:
- legalną pracę w Niemczech na podstawie umowy zlecenia i formularza A1
- bezpieczeństwo zatrudnienia, ciągłość pracy
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- otrzymują Państwo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ gwarantującą opiekę lekarską w Niemczech oraz dokument A 1 stwierdzający legalność pracy, potwierdzany przez polski ZUS
- atrakcyjne wynagrodzenie / średnio 900 1400 EURO netto w zależności od przypadku i kwalifikacji opiekunki/opiekuna / + dodatkowe premie świąteczne
- pokrycie kosztów podróży
- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
- bezpłatne mieszkanie i wyżywienie u rodziny

Wymagamy:
- odpowiedzialności i sumienności,
- doświadczenia w opiece,
- dobrej lub komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
- Opieka całodobowa,
- pomoc w czynnościach życia codziennego,
- pomoc w ubieraniu, chodzeniu,
- pomoc przy myciu i toalecie,
- pomoc w transferze np. z łóżka na wózek,
- zmiana pieluch,
- prace w gospodarstwie domowym takie jak sprzątanie, gotowanie, zakupy itp.

Dane kontaktowe:
Centrum Pracy 24
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1/2
44-100 Gliwice

Centrum Pracy 24 jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia wpisaną w KRAZ pod nr 9270

Mapa KatowiceProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy opiekunek osób starszych Niemcy

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !