praca dla studentów, maturzystów

KONTAKT

Katowice - Dodane przez etat (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia praca dla studentów, maturzystów

Firma Dart-Pol, organizator imprez i pikników firmowych, poszukuje osób na stanowisko ANIMATOR /MONTER HAL przy organizacji imprez firmowych. Praca na terenie całej Polski. Firma zapewnia dojazd oraz nocleg.
Zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub umowy o dzieło.
Wynagrodzenie: od 150 zł brutto/realizację + premia uznaniowa

Wymagania :
- wykształcenie średnie
- umiejętność pracy w zespole
- punktualność
- sumienność i zaangażowanie

Opis stanowiska:
- obsługa urządzeń pneumatycznych
- organizacja konkursów
- montaż hal namiotowych
Oferujemy:
- bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku animatora,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie obsługi sędziowskiej organizowanych turniejów,
- praca dostosowana do czasu i dyspozycyjności pracownika.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV

Mapa KatowiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - praca dla studentów, maturzystów

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !