praca z językiem niemieckim

KONTAKT

Katowice - Dodane przez ewelina.gondzik (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia praca z językiem niemieckim

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami zagranicznymi, rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń oraz analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu.
Wymagania:
Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Umiejętność pracy w grupie
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
Motywujący system wynagrodzeń
Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
Bogaty program szkoleniowy
Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych

Mapa KatowiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - praca z językiem niemieckim

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !