Pracownik Ds. Wsparcia Działu Rekrutacji Pracy Tymczasowej (z orzeczeniem)

Katowice - Dodane przez malgorzata.urbanowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Ds. Wsparcia Działu Rekrutacji Pracy Tymczasowej (z orzeczeniem)

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Ds. Wsparcia Działu Rekrutacji Pracy Tymczasowej.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
- Wsparcie pracowników Działu Rekrutacji Pracy Tymczasowej
- Zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych
- Wstępna selekcja aplikacji
- Analiza jakości spływu aplikacyjnego
- Aktywne pozyskiwanie kandydatów

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o umiarkowanym bądź znacznym stopniu niepełnosprawności
- wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe ZZL, psychologia, pedagogika, socjologia)
- doświadczenie w pracy biurowej
- doświadczenie w HR będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- biegła umiejętność poruszania się po Internecie
- dobra organizacja pracy własnej
- dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość j. angielskiego bądź j. francuskiego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska.

(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Mapa KatowiceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Ds. Wsparcia Działu Rekrutacji Pracy Tymczasowej (z orzeczeniem)

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !