PROJEKTANT DROGOWY

KONTAKT

Katowice - Dodane przez info16 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PROJEKTANT DROGOWY

Dla mojego klienta nowoczesnej firmy inżynierskiej, istniejącej na rynku od kilkudziesięciu lat, działającej w branży infrastruktury transportowej, sanitarnej, energetycznej, budowlanej i architektonicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo śląskie

Zakres obowiązków:
- projektowanie
- współpraca z innymi specjalistami w zakresie realizowania projektów,
- koordynowanie prac współpracujących z projektantem asystentów,
- koordynowanie pracy projektantów innych branż niezbędnych dla opracowania kompletnej dokumentacji projektowej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu dróg
- uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności drogowej
- umiejętność obsługi programów komputerowych AutoCad/ MicroStation
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowania w pracę
- dobra organizacja pracy i sumienność

Oferujemy:
- Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do wiedzy i zaangażowania
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: natalia.kalinowska@polishpersonnel.com w tytule wpisując Projektant drogowy

Mapa KatowiceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - PROJEKTANT DROGOWY

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Bliżej Katowic !