Przedstawiciel Handlowy ( możliwość pracy zdalnej)

Dąbrowa Górnicza - Dodane przez gzarazik1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy ( możliwość pracy zdalnej)

Firma Pośrednictwo Usługi Handel zatrudni dla naszego partnera którym jest firma produkująca i instalująca od 2000 roku rejestratory GPS oraz sondy paliwowe do flot pojazdów Przedstawiciela handlowego. Od samego początku przedmiotem jej działalności było tworzenie, wdrażanie oraz obsługa systemów zarządzania flotami pojazdów, opartych na technologii GPS.
Stworzony w oparciu o własne rozwiązania autorskie system GPS składa się zarówno z oprogramowania systemowego, jak również sprzętu elektronicznego w postaci rejestratorów oraz sond paliwowych. Zarówno oprogramowanie jak i same urządzenia elektroniczne zostały opracowane i są produkowane w naszej firmie. W ten sposób udało się stworzyć kompletny i jednolity system, który pozwala na pełne i nieprzerwane monitorowanie pojazdów eksploatowanych w każdej firmie.
Opis stanowiska:
Praca polega na pozyskiwaniu klientów posiadających w swojej dyspozycji pojazdy osobowe, ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze, co oznacza, że wachlarz branż potencjalnych użytkowników jest bardzo szeroki np. przedsiębiorstwa handlowe, transportowe, budowlane czy gospodarstwa rolne ( kobiety doskonale sprawdzają się na tym stanowisku). Pracę tą można traktować jako zajęcie główne lub dodatkowe ze względu na komplementarność z innymi branżami typu telefonia komórkowa, informatyka, motoryzacja, logistyka. Atutem podjęcia sprzedaży naszego produktu jest łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami za jego pośrednictwem. Każdy z nich jest zainteresowany tą technologią, jej możliwościami oraz oszczędnościami, które dzięki niej może uzyskać. Systemy monitoringu GPS stają się już standardem więc ma konieczności przekonywania Klienta o zasadności wdrożenia. Pozostaje tylko odpowiedź, który wybrać. Tu wszystkie atuty są po naszej stronie. Jesteśmy producentem całości produktu tj. rejestratorów GPS/GPRS, sond paliwowych oraz oprogramowania serwerowego. Świadczymy także usługi monitoringu GPS wyłącznie w oparciu o wyprodukowany przez nas sprzęt. Co to oznacza:
spójność produktową;
pełną odpowiedzialność za każdy element systemu;
niezależność od zewnętrznych dostawców;
nasi inżynierowie, programiści są gwarancją ciągłego rozwoju systemu;
w praktyce bezkonkurencyjne ceny i duże możliwości dzielenia się zyskiem z partnerami handlowymi.
Partnerom handlowym zapewniamy szkolenia oraz pełne wsparcie merytoryczne w zakresie sprzedaży, informatyki i serwisu. Cechuje nas wyjątkowa lojalność wobec naszych handlowców, co oznacza, że, jeśli jego potencjalny Klient trafi bezpośrednio do nas, prowizja przysługuje partnerowi handlowemu.
Wymagania:
prowadzenie lub gotowość na założenie działalności gospodarczej;
wysoka kultura osobista;
podstawowa wiedza w zakresie technologii informatycznych i telekomunikacji;
komunikatywność;
preferowane doświadczenie z zakresu sprzedaży produktów i usług technologicznych;
uczciwość;
konsekwencja w działaniu.
dzienne raportowanie wyników pracy ( po okresie próbnym tygodniowe)

Oferujemy:
- Bardzo prosty i unikalny proces sprzedaży bez konieczności osobistej wizyty u klienta
- Rejon działania cała Polska
Wynagrodzeniem jest prowizja z tytułu umowy z Klientem na monitoring GPS w odniesieniu do ilości pojazdów, które zawiera. Wynosi ona od 50-100 do 150 PLN netto za każdy monitorowany pojazd wymieniony w umowie. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie potwierdza, iż miesięczna sprzedaż na poziomie 40-u instalacji dla przeciętnego handlowca, nie stanowi większego wyzwania. Zazwyczaj jest to 60-70 instalacji, zaś umowy zawierające ponad 50 pojazdów nie są rzadkością. Natomiast instalacje wielkości od 100-300 pojazdów zdarzają się średnio raz na 3-4mc.

Osoby zainteresowane prosimy tylko i wyłącznie o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30 - 20:30
Po wstępnej rozmowie wybranych kandydatów poprosimy o przesłanie CV, nasz kontakt zwrotny oznaczał będzie podjęcie współpracy.

Mapa Dąbrowa GórniczaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy ( możliwość pracy zdalnej)

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !