Samodzielna Księgowa Katowice

KONTAKT

Katowice - Dodane przez rekrutacja3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Samodzielna Księgowa Katowice

Dla naszego Klienta firmy doradczo-konsultingowej, świadczącej usługi księgowo- finansowe dużym firmom produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- samodzielnie prowadzenie ksiąg Klientów,
- sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów księgowych,
- kontrolę rozliczeń zewnętrznych,
- prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej Klienta.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, rachunkowość, finanse)
- min. 5-7 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej (mile widziane w firmie produkcyjnej, bądź doradczej)
- praktycznej znajomości zasad rachunkowości i prawa podatkowego
- znajomość przepisów podatkowych i zasad prowadzenia pełnej księgowości
- bardzo dobra znajomość programu EXCEL
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do odbywania podróży służbowych do Klientów w czasie pracy
Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz z klauzulą na maila rekrutacja@p-o-s.pl

Mapa KatowiceProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Samodzielna Księgowa Katowice

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !