SKUTECZNA REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW DO PRACY ZA GRANICĄ ZA POŚREDNICTWEM AGENCJI PRACY

KONTAKT

Katowice - Dodane przez EUROWORK (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SKUTECZNA REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW DO PRACY ZA GRANICĄ ZA POŚREDNICTWEM AGENCJI PRACY

Jesteśmy Instytucją Szkoleniową wpisaną do RIS w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach pod nr 2.24/00001/2012.
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem umiejętności zzakresu selekcji oraz rekrutacji kandydatów do pracy za granicą na profesjonalne szkolenie w zakresie:

Szkolenie jednodniowe
CENA: 399+Vat
Termin szkolenia od 16 marca 2015, dokładna data do ustalenia
Minimalna liczba uczestników : 5 osób

Korzyści dla Uczestników szkolenia
Dzięki udziałowi w szkoleniu:
podniesiesz swoje kwalifikacje w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników zagranicę
otrzymasz skuteczne narzędzia do diagnozowania osób ubiegających się o pracę
zdobędziesz wiedzę i przećwiczysz jak profesjonalnie zaplanować i przeprowadzić proces rekrutacji i selekcji
Uzyskasz wiedzę na temat funkcjonowania agencji pracy, również w aspektach prawnych.
Zwiększysz trafność decyzji rekrutacyjnych.
Uzyskanie wiedzy na temat skutecznej rekrutacji pracowników za granicę.

Program szkolenia:
Agencja zatrudnienia- wyjaśnienie i omówienie pojęć.
Prawa i obowiązki agencji zatrudnienia.
Wyjaśnienie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.
Zasady współpracy agencji zatrudnienia z pracodawcą zagranicznym.
Specyfika rekrutacji zagranicznej rekrutacja na rynku polskim a na rynkach zagranicznych podobieństwa - różnice.
Wyjaśnienie pojęcia rekrutacja.
Tworzenie opisu stanowiska pracy.
Nauka tworzenia ogłoszeń o pracę.
Serwisy pracy- odpowiednie do rekrutacji na rynki zagraniczne.
Inne metody dotarcia do odpowiednich kandydatów w zależności od wymagań pracodawcy.
Wyjaśnienie pojęcia selekcja.
Zebranie wszystkich dokumentów aplikacyjnych.
Nauka analizowania dokumentów aplikacyjnych.
Wstępna selekcja aplikacji najbardziej spełniających wymagania oferty.
Zastosowanie technik naboru kandydatów wobec wyselekcjonowanych osób oraz dokonanie na ich podstawie dalszej selekcji, metody selekcji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy lub dokonania rejestracji telefonicznie 32 258 05 64 lub bezpośrednio w siedzibie firmy w Katowicach, od Pn-Pt w godzinach 9:00 - 17:00.

Mapa KatowiceProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - SKUTECZNA REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW DO PRACY ZA GRANICĄ ZA POŚREDNICTWEM AGENCJI PRACY ,399 zł

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !