Specjaliści w Dziale Księgowości z językami obcymi

KONTAKT

Katowice - Dodane przez paulina.golas (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjaliści w Dziale Księgowości z językami obcymi

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do oddziału w Krakowie poszukujemy zarówno doświadczonych księgowych jak i osób bez doświadczenia chcących rozpocząć karierę w obszarze księgowości oraz finansów.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuskiego, niemieckiego, duńskiego, niderlandzkiego, czeskiego, węgierskiego, greckiego, hebrajskiego
Dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe
Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, zdolności analityczne
Znajomość MS Office
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo dobre warunki pracy
Wewnętrzne szkolenia
Szeroki pakiet benefitów: prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie, itp.
Pracę w szybko rozwijającej się firmie
Szerokie możliwości rozwoju oraz awansu w strukturze firmy
Obowiązki:
Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
Księgowanie faktur, procesowanie płatności
Bieżące rozwiązywanie zgłaszanych problemów
Bieżące zadania z zakresu administracji/księgowości
Zapewnienie doskonałych relacji z klientami

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV w języku angielskim wraz z nazwą stanowiska w tytule maila

Mapa KatowiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjaliści w Dziale Księgowości z językami obcymi

Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !