Specjalista ds. Rekrutacji z dobrą znajomością języka niemieckiego

KONTAKT

Katowice - Dodane przez EUROWORK (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Rekrutacji z dobrą znajomością języka niemieckiego

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta, agencji pracy z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy : Lipsk , Niemcy

Zakres obowiązków

- pozyskiwanie kandydatów do pracy
- tworzenie bazy danych kandydatów
- prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
- rekrutacja i selekcja kandydatów
- utrzymywanie kontaktów z klientami oraz poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
-opieka nad obecnymi pracownikami
- poszukiwanie i organizowanie zakwaterowań dla pracowników
- prace administracyjno - biurowe

Wymagania

- minimum dobra znajomość języka niemieckiego
- ok.2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
-komunikatywność
-umiejętność pracy pod wpływem stresu i pod presją czasu
-umiejętność rzetelnej oceny kwalifikacji i predyspozycji zawodowych
-dobra organizacja pracy
- gotowość do przeprowadzenia się i pozostania na stałe na terenie Niemiec.

Oferujemy

-atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na terenie Niemiec (Lipsk)
- wynagrodzenie ok. 1000 Eur netto / m-c , możliwość zwiększenia wynagrodzenia po okresie próbnym.
- wymiar czasu pracy: Pn-Pt , w godzinach 7.45-17.15.
- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
-praca w dynamicznym zespole
- pomoc w znalezieniu i zorganizowaniu zakwaterowania na terenie Niemiec.

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami !
Cv prosimy o przesyłanie na adres : eurowork (at) poczta.fm z dopiskiem : SPECJALISTA DS. REKRUTACJI - Niemcy w temacie.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Mapa KatowiceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Rekrutacji z dobrą znajomością języka niemieckiego

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !