SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - PODŁOGI, DRZWI, OKNA - PANEL-POL

KONTAKT

Katowice - Dodane przez praca.katowice3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - PODŁOGI, DRZWI, OKNA - PANEL-POL

Sieć salonów firmy PANEL-POL oferującej produkty kategorii - PODŁOGI DRZWI OKNA - filia w CENTRUM KATOWIC poszukuje:

osobę na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży z minimum 3 letnim doświadczeniem w branży handlowej

Opis stanowiska:

- aktywna, osobista obsługa klientów prywatnych i instytucjonalnych oparta o fachowe doradztwo
- stała współpraca z architektami oraz projektantami
- opracowywanie ofert handlowych, doprowadzanie do sprzedaży oraz podpisywania umów
- realizacja założonych planów sprzedażowych
- dbanie o wizerunek firmy, jakość i czystość salonu
- praca według standardów i procedur firmy
- raportowanie do przełożonych

Wymagania i mile widziane:

- doświadczenie w branży handlowej minimum 3 lata (osobom bez doświadczenia w branży handlowej dziękujemy!)
- minimum średnie wykształcenie
- mile widziane doświadczenie/znajomość rynku i branży firmy Panel-Pol (wyposażenie wnętrz: PODŁOGI i DRZWI, OKNA).
- umiejętności obsługi klienta oraz negocjacji, łatwość nawiązywania kontaktów
- "żyłka handlowca"
- pełna znajomość obsługi komputera, programów biurowych, internetu
- dyspozycyjność
- zaangażowanie w pracę, sumienność, wysoka kultura osobista, uczciwość oraz samodzielność i wysoka odpowiedzialność w działaniu
- chęć rozwoju osobistego

Salon czynny 7 dni w tygodniu - praca według grafiku także w weekendy.

Osobie zatrudnionej na w/w stanowisku oferujemy pracę na PEŁNY ETAT w stabilnej i rozwojowej firmie (sieć salonów w południowej Polsce) w naszym SALONIE W KATOWICACH PARK HANDLOWY RAWA (obok IKEA) wraz z możliwością podnoszenia kwalifikacji i awansu.

Wysokie zarobki!

Zgłoszenia

- CV
- list motywacyjny

proszę przesyłać TYLKO MAILEM na adres podany w ogłoszeniu lub formularz portalu ogłoszeniowego!

Informacji telefonicznej nie udzielamy! Proszę nie kontaktować się z salonem w Katowicach. Dział rekrutacji Panel-Pol zlokalizowany jest w innym miejscu.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).

Mapa KatowiceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - PODŁOGI, DRZWI, OKNA - PANEL-POL

Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !