Team Leader Zespołu i Sprzedaży

KONTAKT

Katowice - Dodane przez a.wojcieszczak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Team Leader Zespołu i Sprzedaży

Smart Personel - firma działająca w branży doradztwa personalnego, zajmująca się głównie rekrutacją pracowników. Aktualnie dla firmy z kapitałem zagranicznym, działającej w branży finansowej, obecnej na polskim rynku od 1994 r. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TEAM LEADER ZESPOŁU I SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: KATOWICE

OPIS STANOWISKA:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji
- szkolenie, rozwijanie i motywowanie pracowników
- wdrażanie i utrzymywanie standardów pracy i sprzedaży
- planowanie i realizowanie działań sprzedażowych własnych i podległego Zespołu
- raportowanie osiąganych wyników i realizowanych działań

OCZEKIWANIA:
- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
- doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem
- chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR
- umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
- umiejętność szybkiego uczenia się
- samodzielność i nastawienie na cel

OFERUJEMY:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- przejrzysty system wynagrodzeń
- pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwo w szkoleniach
- stabilną pracę w wiodącej w swojej branży firmie

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub poprzez formularz kontaktowy.

W tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: TL-S/KAT/2014

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).

Mapa KatowiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Team Leader Zespołu i Sprzedaży

Zobacz stronę Zespół AdamsBand  !Zobacz stronę Bliżej Katowic !Zobacz stronę Lotnisko Katowice-Pyrzowice !